Radio 7

128k STEREO

Current track

Title

Artist

Current show

Tylko Polskie

2:00 pm 4:00 pm

Current show

Tylko Polskie

2:00 pm 4:00 pm


Wspieramy Roberta

Written by on May 11, 2020

AKCJA WSPARCIA DLA ROBERTA

Nawet najmniejsze działanie ma znaczenie.
link do GoFundMe – Robert Szelazek


… Kochani!
Chciałem wszystkich poinformować, że rozpoczęta niedawno przez Radio 7 Toronto kampania pomocy finansowej dla Roberta Szelążka, który walczy z rakiem, osiągnęła swój wstępny cel w rekordowym czasie. Zebraliśmy $30,000!
Robert chciałby ogromnie wam wszystkim za to podziękować! Osobiście bałem się jaka będzie reakcja na prośbę o pomoc i jakie będą komentarze.Ale okazało się, że jesteście WIELCY sercem 💖.
Do Roberta dotarły nie tylko wpłacane pieniądze (które są w jego sytuacji niezwykle pomocne), ale również ogromna liczba życzeń powrotu do zdrowia, modlitwy i mnóstwo dobrej energii.
Osobiście uważam, że powinniśmy kontynuować tę kampanię tak, jak było wspomniane na jej początku – zupełnie dobrowolnie i na tyle, na ile każdego stać.Liczy się gest pomocy wychodzący z głębi serca.Chcę podziękować całej Polonii za pomoc. Chcę podziękować wielu aktorom, którzy nas poparli, Kościołowi, Konsulatowi Generalnemu RP i wszystkim, którzy wykazali się miłością do innego człowieka który znalazł się w potrzebie.
Dziękuję! 🥀
Maciek Czaplinski
https://www.facebook.com/polskieradiotoronto/videos/247626883123504/
Donate.

Tagged as

Reader's opinions

Continue reading