RADIO 7 TORONTO

- Aby słuchać - Naciśnij - TRÓJKĄT w kole.

Current track

Title

Artist

Current show

J E D Y N K A | POWTÓRKA

9:00 pm 12:00 am

Background

UFO jest pozaziemskie.

Written by on 04/06/2021

Rząd USA nie wyklucza!

Raport rządu USA nie zawiera żadnych dowodów, że niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) były pozaziemskie, lecz jednocześnie nie wyklucza tego – pisze New York Times.

Przedstawiciele władz nie potrafią wyjaśnić dziwnych ruchów na niebie, które zbijają z tropu wojskowy i naukowy establishment USA.

Amerykański wywiad nie znalazł żadnych dowodów, że UFO widziane w ostatnich latach przez pilotów marynarki wojennej to statki kosmiczne z innego świata, lecz wyraźnie tego nie wykluczył.

120 dziwnych obserwacji

W raporcie podano, że przytłaczająca większość z ponad 120 obserwacji w ciągu ostatnich 20 lat nie miała związku z żadną amerykańską technologią wojskową lub inną rządową technologią – powiedzieli gazecie przedstawiciele władz.

To stwierdzenie wydaje się wykluczać możliwość, że piloci marynarki wojennej, którzy sporządzili raporty o zjawiskach powietrznych, potencjalnie natknęli się na technologię dotyczącą inicjatyw, które rząd USA próbował utrzymać w sekrecie.

UFO istnieje. Przyznała marynarka wojenna USA

Pełna wersja raportu rządowego ma być przekazana Kongresowi do 25 czerwca, ma ona dostarczyć “kilku innych stanowczych konkluzji”.

Prawda o UFO

Marynarka wojenna USA też chce się czegoś dowiedzieć. O 180 stopni zmieniła regulamin – kiedyś lotnicy mieli ignorować spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami, dziś mają je dokumentować. W Pentagonie powstała już specgrupa ds. UFO – Unidentified Aerial Phenomenon Task Force.


Reader's opinions