RADIO SIEDEM

Aby słuchać Naciśnij - TRÓJKĄT

Current track

Title

Artist

Current show

PORANEK Z RADIEM 7 LIVE

6:00 am 9:00 am

Background

OD ROKU NADAJEMY ONLINE

Written by on 04/06/2021

Pierwszy Czerwca jest tradycyjnie celebrowany na całym świecie jako Dzień Dziecka i z tej okazji cała załoga Radia 7 Toronto, życzy wszystkim dzieciom (dużym i małym) samych radości i oczywiście wielu prezentów.
Ale pierwszy dzień Czerwca jest też dniem narodzenia “naszego wspólnego radiowego dziecka”. To właśnie rok temu po raz pierwszy miała miejsce pierwsza emisja internetowej wersji naszej “siódemki”.

Nasza wspólna kreacja (nasz bobasek) jest już słuchany przez wielu, ale wydaje nam się, że ciągle wymaga on przychylności i pomocy słuchaczy , którzy mogą nam pomóc w jego propagowaniu.

Program internetowy Radia 7 ma bardzo wiele zalet

Zasięg i jakość programu – dzięki internetowi nasz program może być praktycznie słuchane wszędzie gdzie dociera sygnał internetowy czy telefoniczny. Słyszalni jesteśmy nie tylko na terenie Kanady czy Polski, ale mamy słuchaczy w Brazylii, Seszelach, Argentynie, Afryce I w wielu innych miejscach. Program jest odbierany w stereo i w najwyższej jakości cyfrowej – bez szumów, bez trzasków!

Nasz program nadawany jest 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Nie zawsze jest to faktyczny program Radia 7 (ten jest w dni tygodnia od 6 am do 9 am i powtórka 6pm do 9 pm.), ale mamy bardzo dużo dobrej polskiej muzyki, wiadomości z Polski, komentarze polityczne i wiele więcej.

Zamieszczamy podcasty Michała Wojnarowicza, Agaty i Dominiki (Polak Mały), Maćka Czaplińskiego.

Mamy czas poświęcony “powtórce z rozrywki”

Naszym zamiarem jest spowodować by znacznie większa część Polonii słuchała nas na swoich telefonach komórkowych (co można łatwo robić poprzez dostępne aplikacje), albo na laptopach czy komputerach stacjonarnych. Dzięki takim rozwiązaniom, jesteśmy z wami “na całego” o każdej porze dnia i nocy – kiedy tylko nas potrzebujecie.

Naszym zdaniem istnienie Radia 7 Toronto jest niezwykle ważne bo integruje ono Polaków oraz przynosi nam wiele lokalnych informacji, których nie znajdziemy w żadnym innym radio lokalnym czy w radio nadawanym z Polski.

Radio powstało dzięki grupie zapaleńców (główny ojciec to Zbyszek Żerański) , ale by istniało wspiera je Klub Przyjaciół Radia 7. Członkowie klubu wspierają działalność Radia 7 Toronto poprzez miesięczną donację od $10.00 wzwyż. Wszystkich zainteresowanych w “child support” zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.radio7toronto.com gdzie łatwo można dokonać zapisu do tego elitarnego klubu.

Radio 7 Toronto jest też bardzo skuteczną tubą reklamową – dlatego przypominamy wszystkim biznesom, że reklamując się u nas nie tylko wspierają Polskość i Polska kulturę, ale również budują swoje biznesy zdobywając coraz to nowych klientów.

Zapraszamy do słuchania Radia 7 Toronto eterze i w internecie! – Baw się razem z nami!


Reader's opinions