RADIO SIEDEM

Aby słuchać Naciśnij - TRÓJKĄT

Current track

Title

Artist

Current show

PRZED-PORANEK Z RADIEM 7

4:00 am 6:00 am

Background

Andy Murray: “Kocham ją oglądać”

Written by on 08/06/2021

Andy Murray o Idze Świątek.

Na wielkoszlemowych kortach w Paryżu Iga Świątek konsekwentnie realizuje plan obrony tytułu. W poniedziałek awansowała do ćwierćfinału Rolanda Garrosa, pokonując Martę Kostiuk 6:3, 6:4. Szybko okazało się, że rośnie grono wielbicieli Polki. “Kocham ją oglądać” – napisał na Twitterze Andy Murray.

Dwusetowe starcie Igi Świątek z Martią Kostiuk było pokazem tenisa na najwyższym poziomie. Polka po raz kolejny zasygnalizowała, że jest w stanie powtórzyć sukces z ubiegłego roku. 

Po kolejnym triumfie polskiej zawodniczki w mediach społecznościowych rozlała się fala gratulacji i zachwytów nad jej grą. Swoich emocji nie krył m.in brytyjski tenisista Andy Murray, dwukrotny mistrz olimpijski. “Kocham oglądać Igę świątek” – napisał w poście zamieszczonym na Twitterze.

Iga Świątek pyta Andy’ego Murraya

20-latka odpowiedziała mu w godzinach nocnych. Jej wpis miał żartobliwy charakter: “Dziękuję, Sir Andy. Czy jest szansa, żeby wspólnie poćwiczyć? Naprawdę muszę poprawić swoje umiejętności w grze na trawie”.  

W ćwierćfinale French Open Świątek zmierzy się z Marią Sakkari, która odprawiła właśnie zeszłoroczną finalistkę – Sofię Kenin. Mecz zaplanowano na środę.

Tagged as

Reader's opinions

Continue reading