RADIO SIEDEM

Aby słuchać Naciśnij - TRÓJKĄT

Current track

Title

Artist

Current show

POLSKIE RETRO

2:00 am 4:00 am

Background

Sanah

Zbyszek Żerański 10/07/2020

Sanah podbija serca polskich słuchaczy. Jej single „Szampan”, „Melodia” i „Królowa dram” biją rekordy popularności. Okazuje się, że droga młodej gwiazdy na szczyt nie należała do najłatwiejszych. W najnowszym wywiadzie Sanah zdradziła, że kiedyś brała udział w „Mam Talent” i „The Voice of Poland”.

Sanah to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek, a jej debiutancka płyta „Królowa dram” cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

22-letnia Zuzanna Jurczak musiała jednak ciężko pracować, aby znaleźć się na szczycie polskiej branży muzycznej. W najnowszej rozmowie z portalem Interia zdradziła, że kilkukrotnie próbowała swoich sił w polskich programach talent show. Brała również udział w brytyjskim „Mam Talent”. Nie udało się jej jednak dostać do kolejnych etapów.

 Byłam kilka razy w programie typu talent show. Niestety nigdy nie przeszłam dalej (…) Byłam kilka razy w “The Voice”. Dodatkowo byłam raz w polskim “Mam talent” i raz w brytyjskim — powiedziała w wywiadzie dla Interii.

Okazuje się, że Sanah mocno przeżyła niepowodzenia w programach talent show, zwłaszcza w brytyjskiej edycji „Mam Talent”.

Marzyłam o tym, aby się dostać. Liczyłam, że to będzie mój przełomowy moment. Może jakoś nieładnie zaśpiewałam (…) Było mi bardzo smutno. Po tym castingu zwiedzałam Londyn sama. Byłam załamana.